Album na zdjęcia Chrzest ze Srebrnym Obrazkiem

WVL53560

Biały album na zdjęcia posłuży jako niezwykle sentymentalna pamiątka Chrztu Świętego. Kiedy maluch dorośnie, będzie mógł wrócić do tej niepowtarzalnej chwili, jaką stanowi włączenie do wspólnoty Kościoła. Prezent ten spełni nie tylko swoją praktyczną funkcję, lecz także pozwoli gustownie ozdobić pokój. Wszystko dzięki tego, że na albumie został umieszczony srebrny obrazek z najczystszej próby srebra. Znajduje się na nim motyw Anioła Stróża, okrywającego maluszka podczas snu. Anioł został posłany przez samego Boga, który pragnie ochraniać dziecko poświęcone Mu w obrzędzie Chrztu od wszelkich niebezpieczeństw.

Warto wiedzieć

✔Na życzenie Klienta dołączamy do produktu gratis w postaci grawerki z gotową ogólną dedykacją. Istnieje także możliwość zlecenia nam usługi zaprojektowania spersonalizowanej tabliczki z dowolnym tekstem; 

✔Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą eleganckiej ceramiki oraz dodatków na każdą ważną uroczystość kościelną.

Ask about product
PLN139.99
Description

Album na zdjęcia włoskiej marki Beltrami Gioielli to elegancka pamiątka Chrztu Świętego, ponieważ został na nim umieszczony srebrny obrazek sakralny z krystalicznie czystego srebra próby 999,95. Mamy w tym przypadku do czynienia z metalem szlachetnym Miro-Silver®, cechującym się wysoką trwałością na odkształcenia oraz nieestetyczny efekt procesu śniedzenia. Srebrny obrazek powstał z metalu posiadającego zdolność odbijania światła. Aby wyczyścić powierzchnię obrazka, nie należy posługiwać się jakimikolwiek środkami chemicznymi. Mogłoby to grozić uszkodzeniem struktury srebra.