Obrazek Srebrny ze Świętą Rodziną

WBC6380

Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela. Niestety nowożeńcy będą musieli niejednokrotnie przejść próbę swojej miłości i wierności. Opierając się wyłącznie na własnych siłach, są z góry skazani na niepowodzenie. Jednak dzięki pomocy Pana Boga, nawet największe trudności nie zdołają nimi zachwiać. Podaruj więc parze młodej ten wyjątkowy prezent ślubny z sakralnym motywem świętej rodziny. Każda z postaci widoczna na srebrnym obrazku jest pełna pokoju, który pochodzi prosto z nieba. Spoglądając w kierunku tej eleganckiej pamiątki, małżonkowie będą sobie mogli za każdym razem uświadamiać, że bez względu na wszystko powinni trzymać się razem i zawsze stawiać Pana Jezusa w centrum swojego życia.

Spersonalizowana Grawerka oraz Ogólna Kartka Okolicznościowa w Cenie !

Warto wiedzieć

✔Srebrny obrazek jest dostępny w kilku wariantach wielkości. Wybrany rozmiar prosimy wskazać z rozwijanego menu po prawej stronie; 

✔Dzięki dołączonej stopce, istnieje możliwość postawienia obrazka lub jego powieszenia na ścianie;

✔Na życzenie Klienta dołączamy do produktu gratis w postaci grawerki z gotową ogólną dedykacją. Istnieje także możliwość zlecenia nam usługi zaprojektowania spersonalizowanej tabliczki z dowolnym tekstem; 

✔Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą eleganckiej ceramiki oraz dodatków na każdą ważną uroczystość kościelną.

Ask about product
PLN60.27
Description

Proponowana przez nas pamiątka ślubu to produkt prestiżowej włoskiej marki Beltrami Gioielli. W procesie produkcji wykorzystano metal szlachetny Miro-Silver® o najwyższym stopniu czystości 99,995%. Dzięki temu srebrny obrazek sakralny efektownie zdobi wnętrze każdego pomieszczenia. Warto również wiedzieć, że produkt ten wykazuje ponadprzeciętną wytrzymałość na odkształcenia, a jego powierzchnia została zabezpieczona przed śniedzeniem. Para młoda otrzyma więc elegancki prezent, który zachowa początkowe właściwości przez wiele lat.