Obrazek Srebrny ze Świętą Rodziną

WVL81050

Aby małżeństwo pary młodej przetrwało największe trudności, powinno zostać oparte na kluczowych wartościach chrześcijańskich. Najlepszy wzór wzajemnej miłości małżeńskiej stanowi Święta Rodzina. Józef i Maryja nieustannie pokazują, że warunkiem rodzinnego szczęścia jest pokora oraz poświęcenie swojego życia dla drugiego. Konieczne staje się odtąd pielęgnowanie w sobie również takich cnót jak cierpliwość i wytrwałość w trudach. Ta srebrna pamiątka ślubu będzie ponadto przypominać, że tylko kierowanie swojego wzroku w stronę Jezusa Chrystusa i wspólne przebywanie z Nim na modlitwie, może uświęcać związek. To właśnie sam Bóg stanie się odtąd dla nowożeńców źródłem niesłabnącej miłości oraz pokoju.

Spersonalizowana Grawerka oraz Ogólna Kartka Okolicznościowa w Cenie !

Warto wiedzieć

✔Srebrny obrazek jest dostępny w kilku wariantach wielkości. Wybrany rozmiar prosimy wskazać z rozwijanego menu po prawej stronie; 

✔Dzięki dołączonej stopce, istnieje możliwość postawienia obrazka lub jego powieszenia na ścianie;

✔Na życzenie Klienta dołączamy do produktu gratis w postaci grawerki z gotową ogólną dedykacją. Istnieje także możliwość zlecenia nam usługi zaprojektowania spersonalizowanej tabliczki z dowolnym tekstem; 

✔Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą eleganckiej ceramiki oraz dodatków na każdą ważną uroczystość kościelną.

Ask about product
PLN68.88
Description

Ten wyjątkowej urody prezent na ślub, powstał z czystego jak kryształ (99,995%) metalu szlachetnego o nazwie Miro-Silver®. Jest to produkt wiodącej włoskiej marki Beltrami Gioielli, znanej w całej Europie z produkcji sakralnych pamiątek srebrnych na ślub oraz pozostałe uroczystości kościelne. Srebrny obrazek wyróżnia się nie tylko wyjątkowymi właściwościami ozdobnymi, lecz także ponadprzeciętną trwałością i wytrzymałością na odkształcenia. Zarazem dzięki zabezpieczeniu powierzchni za pomocą bezbarwnego lakieru, nie trzeba się obawiać o nieestetyczny efekt śniedzenia.