Obrazek Srebrny ze Świętą Rodziną

WBC6404

Obrazek z motywem świętej rodziny dyskretnie przypomina, że powołaniem każdego chrześcijanina jest tworzenie relacji z najbliższymi osobami. Warto zauważyć, że zarówno Józef, jak i Maryja, są głęboko wpatrzeni w Jezusa – to właśnie w Nim upatrują swojego Zbawiciela. Jeżeli para młoda pójdzie ich wzorem w swoim życiu, na pewno ich miłość przetrwa wszystko – nawet największe trudności i przeciwności losu. Sprezentuj im zatem ten ekskluzywny podarunek ślubny, który pomoże im dotrzymać złożonej przed ołtarzem przysięgi.

Spersonalizowana Grawerka oraz Ogólna Kartka Okolicznościowa w Cenie !

Warto wiedzieć

✔Srebrny obrazek jest dostępny w kilku wariantach wielkości. Wybrany rozmiar prosimy wskazać z rozwijanego menu po prawej stronie; 

✔Dzięki dołączonej stopce, istnieje możliwość postawienia obrazka lub jego powieszenia na ścianie;

✔ Na życzenie Klienta dołączamy do produktu gratis w postaci grawerki z gotową ogólną dedykacją. Istnieje także możliwość zlecenia nam usługi zaprojektowania spersonalizowanej tabliczki z dowolnym tekstem; 

✔Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą eleganckiej ceramiki oraz dodatków na każdą ważną uroczystość kościelną.

Ask about product
PLN51.66
Description

Prezent na ślub w postaci srebrnego obrazka powstał z wykorzystaniem opatentowanego srebra Miro-Silver® próby 999,95. Jest to krystalicznie czysty metal szlachetny, którego blasku nie sposób porównać do czegokolwiek innego. Srebrny obrazek cechuje zarazem długowieczna trwałość, odporność na śniedzenie, odkształcenia mechaniczne oraz osadzanie się kurzu. Producent przestrzega przed używaniem chemicznych środków czyszczących do srebra, co mogłoby doprowadzić do uszkodzenia powierzchni obrazka.