udekorować salę  i samochód? Zastanawiacie się co wręczyć rodzicom i pozostałym gościom w ramach podziękowania? Możecie wybierać spośród wielu dodatków ślubnych, które powinny współgrać z ogólną scenerią wesela.

Zanim rozpoczniecie pierwszy taniec

Jeśli chcecie wywrzeć na zaproszonych gościach dobre pierwsze wrażenie, nie zapomnijcie o udekorowaniu samochodu Pary Młodej. Przede wszystkim sprawdzą się w tym przypadku ozdoby w formie kwiatów, kokardek, serduszek czy motylków na przyssawkach. Oryginalnym rozwiązaniem okażą się również kwiaty z bibuły, wianuszki, puszki dekoracyjne, obrączki czy girlandy z organzy. Nie zapomnijcie o tym, aby wszystkie tego typu dekoracje auta dograć ze sobą kolorystycznie oraz unikać przesytu. Nie mniej ważny jest także wybór tablicy rejestracyjnej samochodu nowożeńców. W zależności od Waszej osobowości, można postawić na tablicę z poważnym (np. „Na zawsze razem” czy „Para Młoda”) lub humorystycznym napisem (np. „Po chłopie”). Marzycie, aby Wasze wesele było romantyczne i wywołało wypieki na twarzach wszystkich zaproszonych osób? Zdecydujcie się więc na dodatki weselne w postaci lampionów szczęścia. Użycie tego rodzaju ozdoby jest popularne zwłaszcza w krajach azjatyckich. Lampiony mają przynieść Nowożeńcom szczęście i powodzenie.

Akcesoria weselne pomogą uniknąć niepotrzebnego kłopotu

Wódka czy wino weselne mogą wzbudzać u gości negatywne skojarzenia. Dlatego tak ważne jest, aby odpowiednio ozdobić butelki z alkoholem oraz kieliszki. Świetnie sprawdzą się pod tym względem ubranka oraz etykiety i zawieszki na alkohol. Użycie tego typu akcesoriów weselnych pozwoli estetycznie udekorować stół, a wierszyki na zawieszkach i etykietach wprawią gości w dobry nastrój i pozwolą się wyluzować jeszcze przed sięgnięciem po pierwszy kieliszek. Wręczanie Parze Młodej pieniędzy w kopertach stało się dziś powszechną praktyką. Rzadko decydujemy się na zakup prezentów, które mogą okazać się nie trafione. Jednak przekazywanie nowożeńcom koperty prosto do ręki bywa kłopotliwe. Dlatego warto umieścić przy wejściu na salę weselną eleganckie lub humorystyczne pudełko na koperty.

Podziękujcie gościom za ich obecność

Zróbcie co w Waszej mocy, aby zaproszeni goście poczuli się przez Was docenieni i wyróżnieni. Słowne podziękowanie jest ważne, ale niewystarczające. Warto wręczyć każdemu uczestnikowi wesela ciasto zamknięte w eleganckim pudełku. Rodzicom natomiast za trud wychowania należy się wyjątkowy prezent. Proponujemy wręczyć im z tej okazji obrazek z wysokiej próby srebra lub zestaw ceramiczny. Stwórzcie również gościom weselnym okazję do podziękowania Wam – najlepszym ku temu okazją będzie wpisanie się do księgi gości.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.